Yeni Dernek Merkezimizde Aile Kahvaltısı

Hür Akademisyenler Derneği,  Anadolu Platformu Ankara Temsilciliği ve Şehir Medeniyet Derneği üyeleri ve gönüllüleri kahvaltı programında buluştu.

"Sıcak çaylar bizden, kahvaltılıklar sizden" mottosuyla evde hazırlanan kahvaltılıklar paylaşıldı. 

Gelinen süreç, 25-26 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan Kermes ve Akademik Yıl Açılış Dersi hakkında katılımcılar bilgilendirildi. Önümüzdeki süreçte yapılacak faaliyetler hakkında istişareler yapıldı. 

Ailecek yoğun katılımın gerçekleştiği program Dernek başkanları Altan ÖZKANLI, Davut AKDUMAN, Platform Ankara Temsilcisi Mesut ÇAÇA ve AKADDER Ankara Temsilcisi, ASUDE Kadın Çalışma Grubu Koordinatörü Hacer BAŞER’in teşekkür konuşmaları ile devam etti. Katılımcıların tanışması ve kaynaşmasına vesile olan program, etkinlik alanlarının incelenmesiyle son buldu.

Başta, bir çok etkinliğe evsahipliği yapması beklenen bu kompleksin faaliyete geçmesinde olağanüstü emek sarfeden Tekin BAŞER olmak üzere, evlerinde kahvaltılıkları hazırlayıp getiren Annelerimize, kahvaltı düzeninin kurulmasında emek sarfeden gençlerimize, ortamın neşesi çocuklarımıza ve katılım sağlayarak bu güzel atmosfere katkı sağlayan tüm gönüllülerimize yürekten teşekkür ediyoruz.  

25-26 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan kermes programımıza tüm Ankaralıları ve yolu Ankara’dan geçenleri davet ediyoruz.