NASIL ÜYE OLABİLİRİM

Değerli Akademisyen,

Derneğimize üyelikler üniversite temsilcilikleri üzerinden yapılacaktır.

Üyelik için gerekli olan 2 referanstan biri, ilgili üniversite temsilcisi olacaktır. Diğer referans ise üyelik kabulü yapılmış olan bir HAKAD üyesi olacaktır. Referansların, kurum ve iletişim bilgilerinin eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

Derneğimizin kurumsal altyapısı tamamlanıncaya kadar üyelerimizin maddi desteklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Üyelik aidatlarının düzenli ödenmesi derneğimizin giderleri ve faaliyetleri açısından önemlidir.

Üyelik kabulü ve aktivasyonundan sonra aidat ücretinin dernek hesabına EFT veya Havale olarak gönderilmesi gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatı ile ödemelerinizi düzenli yapabilirsiniz.

Dernek hesap numarası:

Hesap Adı: HÜR AKADEMİSYENLER DERNEĞİ

Ziraat Bankası

Hesap No: 88391570-5001

1928 Mecidiye/Ankara Şubesi

TR04 0001 0019 2888 3915 7050 01

Lütfen, Üyelik formu indirerek çıktısını alıp tüm alanları eksiksiz olarak doldurunuz.

Formu imzaladıktan sonra üniversite temsilcisi aracılığı ile veya derneğimizin adresine posta yolu ile güncel CV ve nüfüs cüzdanı fotokopiniz ile birlikte iletiniz.

Form elimize geçtikten sonra üyelik başvurunuz değerlendirilecek ve yönetim kurulunca uygun bulunduğu takdirde ilk yönetim kurulunda kabul edilerek aktifleştirilecektir.

Üyeliğiniz aktifleştikten sonra dernek sekreterliğimiz tarafından iletişim bilgilerinizden size ulaşılarak bilgilendirme yapılacaktır.

Teşekkür Ederiz.

Üye Başvuru Formu